Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Matematický Klokan 2008

MATEMATICKÝ KLOKAN 2008
Žáci naší školy si každoročně měří síly s ostatními vrstevníky v mezinárodní matematické soutěži KLOKAN.
Letos se nejlépe dařilo těmto žákům:
kategorie Cvrček (2.+3.tř.): 60 b.(maximum!) Jaroslav Vlček (3.tř.), 48 b. Barbora Fencková, Martin Rambousek a Ondřej Zelenka (všichni ze 2.tř.), Semih Arikan (3.tř.), 46 b. Markéta Kocourová a Veronika Pavlíková (obě ze 2.tř.)
kategorie Klokánek (4.+5.tř.): 103 b. Jan Janků (5.tř.), 102 b. Ondřej Pešek (5.tř.), 91 b. Jan Frydrych (5.tř.), 88 b. Jakub Culek (4.tř.)
kategorie Benjamín (6.+7.tř.): 60 b. Patrik Piršel (6.tř.), 55 b. Petr Kubec (6.tř.) a Nela Sobczáková (7.tř.), 53 b. Lukáš Čeřovský (7.tř.)
kategorie Kadet (8.+9.tř.): 48 b. Lucie Šůmová (9.tř.), 46 b. Sandra Mendyszewska (9.tř.), 44 b. Marek Patka (9.tř.) a František Jukl (8.tř.).

Úlohy této soutěže rozvíjejí naše úvahy a logické myšlení, nezkoušejí nás z látky probírané na hodinách matematiky. Jsme zvědavi, jaké úlohy nás budou čekat příště.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.