Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Matematická olympiáda (Pěničková)

Každoročně na jaře k nám zaskočí klokan se svou mezinárodní matematickou soutěží. Ani letos tomu nebylo jinak a téměř všechny třídy se do soutěže zapojily. A kdo z nás byl nejúspěšnější?
V kategorii druhých a třetích tříd Cvrček si s příklady nejlépe poradili Karolína Poláková se 74 body, Tadeáš Plíhal se 72 body a třetí příčku obsadili Eliška Loulová a Martin Šašek se 66 body. Tady je nutno podotknout, že Martin je ze 2. třídy a pro něj a jeho spolužáky se jednalo o první  větší soutěž.
V kategorii Klokánek pro čtvrťáky a páťáky nejlépe uspěli Lucie Stárková s 81 bodem, Eliška Wiedermanová se 69 body a Vojtěch Vávra se 68 body.
Kategorie Benjamin je pro šesté a sedmé ročníky. Tady nejvíce bodovali Eliška Danielová se 76 body, Zuzana Wernerová se 74 body a třetí příčku se 69 body zaujmuli Eliška Sůvová a Martin Rambousek.
Kategorie Kadet pro naše osmáky a deváťáky byla zřejmě náročná. Tady klokan moc bodů nenadělil. Nejlepší Tomáš Vodvárka získal pouhých 51 bod, dále Josef Šůma 50 bodů a Pavlína Skořepová 49 bodů.
Všem jmenovaným gratulujeme a těšíme se na další ročník!

A když už jsme u soutěží, je dobré zmínit úspěch naší deváťačky Lenky Müllerové. Koncem března se zúčastnila okresního kola fyzikální olympiády a postoupila do kola krajského. To se koná už 18. dubna. Přejeme v něm hodně úspěchů a gratulujeme k postupu.
Podobně budeme držet pěsti Elišce Danielové a Veronice Pavlíkové ze 7.B. Ty se pokusí uspět a následovat tak Lenku, jen to bude olympiáda matematická.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Úřední hodiny kanceláře školy

Vážení rodiče,

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/


Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření