Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Matematická olympiáda (Pěničková)

Každoročně na jaře k nám zaskočí klokan se svou mezinárodní matematickou soutěží. Ani letos tomu nebylo jinak a téměř všechny třídy se do soutěže zapojily. A kdo z nás byl nejúspěšnější?
V kategorii druhých a třetích tříd Cvrček si s příklady nejlépe poradili Karolína Poláková se 74 body, Tadeáš Plíhal se 72 body a třetí příčku obsadili Eliška Loulová a Martin Šašek se 66 body. Tady je nutno podotknout, že Martin je ze 2. třídy a pro něj a jeho spolužáky se jednalo o první  větší soutěž.
V kategorii Klokánek pro čtvrťáky a páťáky nejlépe uspěli Lucie Stárková s 81 bodem, Eliška Wiedermanová se 69 body a Vojtěch Vávra se 68 body.
Kategorie Benjamin je pro šesté a sedmé ročníky. Tady nejvíce bodovali Eliška Danielová se 76 body, Zuzana Wernerová se 74 body a třetí příčku se 69 body zaujmuli Eliška Sůvová a Martin Rambousek.
Kategorie Kadet pro naše osmáky a deváťáky byla zřejmě náročná. Tady klokan moc bodů nenadělil. Nejlepší Tomáš Vodvárka získal pouhých 51 bod, dále Josef Šůma 50 bodů a Pavlína Skořepová 49 bodů.
Všem jmenovaným gratulujeme a těšíme se na další ročník!

A když už jsme u soutěží, je dobré zmínit úspěch naší deváťačky Lenky Müllerové. Koncem března se zúčastnila okresního kola fyzikální olympiády a postoupila do kola krajského. To se koná už 18. dubna. Přejeme v něm hodně úspěchů a gratulujeme k postupu.
Podobně budeme držet pěsti Elišce Danielové a Veronice Pavlíkové ze 7.B. Ty se pokusí uspět a následovat tak Lenku, jen to bude olympiáda matematická.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena