Masopust ve školní družině (Novotná)
V úterý 8. března 2011 oslavíme nejen MDŽ, ale také Tučné úterý. Je to poslední den bujarého veselí a Popeleční středou začíná období půstu, které končí až velikonočními svátky. My jsme oslavili Masopust ve čtvrtek 3. března 2011. Bylo zde možné vidět mnoho pěkných masek, zejména z pohádkové říše. Ukázalo se, že naše fantazie je velmi bohatá a každé postavě jsme našli nějakou tu filmovou pohádku či příběh. Výborné masopustní koblihy završily naše veselé odpoledne a byly odměnou pro naše masky.
Vychovatelky ŠD
Třídy
Žákovská knížka
Školní družina
Školka
Jídelna
Školní časopis
Aktuality ze školy
Rozloučení s celodružinovou hrou Čarovná Barvírna-kouzelné přátelství 9.6.2026 (Mysíková)
Úterní odpoledne patřilo ve školní družince loučení s naším oblíbeným Stitchem.
Odpoledne s Veselou vědou 4.6.2026 (Mysíková)
Kroužek Veselá věda si pro děti připravil na školní zahradě zajímavé odpoledne.