Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Masopust ve školní družině (Novotná)

V úterý 8. března 2011 oslavíme nejen MDŽ, ale také Tučné úterý. Je to poslední den bujarého veselí a Popeleční středou začíná období půstu, které končí až velikonočními svátky. My jsme oslavili Masopust ve čtvrtek 3. března 2011. Bylo zde možné vidět mnoho pěkných masek, zejména z pohádkové říše. Ukázalo se, že naše fantazie je velmi bohatá a každé postavě jsme našli nějakou tu filmovou pohádku či příběh. Výborné masopustní koblihy završily naše veselé odpoledne a byly odměnou pro naše masky.
Vychovatelky ŠD