Masopust ve školní družině (Novotná)

Ani letos jsme se nechtěli vzdát masopustního veselí. Zatímco každý rok se konal masopust v rámci školní družiny a bez účasti rodičů, letošní rok přinesl změnu. Od načesaných holčiček v krásných šatech a jejich maminek, kluků s motýlky a tatínků ve společenském obleku, jsme letos zvolily zvířecí masky. Trochu skok, ale myslíme si, že vydařený.
Pravdou je, že do termínu našeho masopustu skočilo chřipkové onemocnění dětí. Proto naše školní jídelna pro menší skupinku dětí s rodiči působila trochu obrovsky.
Moc jsme si to všichni ale společně užili. Tanec, soutěže i masopustní zpěv. Hostem byla paní učitelka Jitka Jindřichová, která hraje na tahací harmoniku a tak jsme si s radostí zazpívali.
Novinkou byl i náš fotoateliér. V pondělí 25. února budou moci děti i pedagogický sbor hlasovat o nejsympatičtější masku. Jmenovitého vítěze naleznete na našich stránkách i s fotografií.
Děkujeme rodičům za pomoc při výzdobě i úklidu, za donesené upečené dobrůtky a za podporu celé akce.

Těšíme se na prvním jarním výletu na společné shledání.
Kolektiv vychovatelek školní družiny

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.