Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Masopust ve školní družině (Novotná)

Ani letos jsme se nechtěli vzdát masopustního veselí. Zatímco každý rok se konal masopust v rámci školní družiny a bez účasti rodičů, letošní rok přinesl změnu. Od načesaných holčiček v krásných šatech a jejich maminek, kluků s motýlky a tatínků ve společenském obleku, jsme letos zvolily zvířecí masky. Trochu skok, ale myslíme si, že vydařený.
Pravdou je, že do termínu našeho masopustu skočilo chřipkové onemocnění dětí. Proto naše školní jídelna pro menší skupinku dětí s rodiči působila trochu obrovsky.
Moc jsme si to všichni ale společně užili. Tanec, soutěže i masopustní zpěv. Hostem byla paní učitelka Jitka Jindřichová, která hraje na tahací harmoniku a tak jsme si s radostí zazpívali.
Novinkou byl i náš fotoateliér. V pondělí 25. února budou moci děti i pedagogický sbor hlasovat o nejsympatičtější masku. Jmenovitého vítěze naleznete na našich stránkách i s fotografií.
Děkujeme rodičům za pomoc při výzdobě i úklidu, za donesené upečené dobrůtky a za podporu celé akce.

Těšíme se na prvním jarním výletu na společné shledání.
Kolektiv vychovatelek školní družiny

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena