Masopust ve školní družině (Novotná)

Letos u Červené karkulky, vlka a myslivce.
Chyběly sice tradiční masopustní masky, ale dětem to příliš nevadilo.
Průvod vyšel ze školní družiny a pomalu prošel celou školou až do tělocvičny. Zde se mohly masky předvést v plné své kráse a porota ve složení vlk, Červená karkulka a myslivec, vybrala ty nejzajímavější. Chvíle tance a řádění a pak už také soutěže. Kočičky odložily svá ouška, rytíři meče a zbojnící kolty.  V samém závěru došlo i na masopustní koláčky z pekárny paní Jahodové. Výborné!!!!

Vy, kteří jste se letos na masopustní rej nedostavili, škoda. Snad příští rok! Více fotografií naleznete v sekci Fotogalerie.