Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Maškarní rej na ledě (Václav)

Stalo se již tradicí, že v předvánočním čase pořádáme na naší škole REJ MASEK NA LEDĚ. Letošek nebyl vyjímkou, takže se žáci 4. – 9. třídy mohli naplno vydovádět na ledě. Jak jim to slušelo si můžete prohlédnout.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.