Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Maňáskové divadlo (Plachá)

Konec pracovního týdne oslavili žáci 1.A a 1.B účastí na maňáskovém představení Šmoulové. Představení se skládalo ze dvou pohádek. V první děti řešily a dávaly hádanky, v druhé to roztančily se šmoulími maňásky v rytmu diskotékových hitů. Odměnou za taneční aktivitu bylo sladké lízátko. Děti si neobvyklou školní hodinu užily.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.