Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Maják - Klima třídy

Čtvrtek 8.9. jsme strávili ve středisku Maják, které nabízí preventivní programy pro školy. My jsme absolvovali program Klima třídy, jehož cílem bylo lepší poznání třídního kolektivu mnou jako novou třídní učitelkou a také zjištění kvality vztahů ve třídě. Program spočíval především v plnění nejrůznějších úkolů a hraní her, což žáky velmi bavilo. Učili se zde vzájemně spolupracovat a komunikovat v týmu při aktivitách, kdy jim byl zadán úkol a museli se společně domluvit na jeho řešení. Děti si vedly velmi dobře a na závěr byly pochváleny lektorem jak za aktivní přístup k plnění úkolů, tak i za chování a přátelské vztahy v kolektivu.