Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Maják -beseda (Marková)

MAJÁK
V tomto školním roce naše škola navázala spolupráci se společností Maják o.p.s. a postupně se všechny třídy druhého stupně zúčastnily dvouhodinových bloků přednášek, které pro naši školu tato společnost zorganizovala. Hlavní náplní Majáku je realizace preventivních programů mezi mládeží zaměřených na prevenci sociálně patologických jevů a oblast sexuální výchovy. Šestá a sedmá třída absolvovaly program o dospívání, sedmá třída dále ještě program o alkoholu a šikaně. V osmé třídě lektor se žáky rozebíral otázky lidské sexuality a v deváté třídě přednášel o nebezpečí drog. Všechny přednášky u nás vedl sympatický lektor Jaromíra Babka, který si dokázal žáky získat svým vystupováním a zábavným způsobem jim předat důležité informace. Přednášek se společně se žáky zúčastnili i jejich třídní učitelé, aby na ně pak mohli navázat v hodinách občanské výchovy. Vzhledem k velmi dobrým ohlasům ze strany dětí i učitelů budeme určitě ve spolupráci s Majákem pokračovat.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.