Maják -beseda (Marková)

MAJÁK
V tomto školním roce naše škola navázala spolupráci se společností Maják o.p.s. a postupně se všechny třídy druhého stupně zúčastnily dvouhodinových bloků přednášek, které pro naši školu tato společnost zorganizovala. Hlavní náplní Majáku je realizace preventivních programů mezi mládeží zaměřených na prevenci sociálně patologických jevů a oblast sexuální výchovy. Šestá a sedmá třída absolvovaly program o dospívání, sedmá třída dále ještě program o alkoholu a šikaně. V osmé třídě lektor se žáky rozebíral otázky lidské sexuality a v deváté třídě přednášel o nebezpečí drog. Všechny přednášky u nás vedl sympatický lektor Jaromíra Babka, který si dokázal žáky získat svým vystupováním a zábavným způsobem jim předat důležité informace. Přednášek se společně se žáky zúčastnili i jejich třídní učitelé, aby na ně pak mohli navázat v hodinách občanské výchovy. Vzhledem k velmi dobrým ohlasům ze strany dětí i učitelů budeme určitě ve spolupráci s Majákem pokračovat.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.