Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Machři (Plachá)

16.9.2010 se třída 5.B vydala na náměstí Dr.E.Beneše, aby se podívala na veletrh nových i tradičních řemesel nazvaný Machři roku.Cíl byl zřejmý: poznat náplň jednotlivých řemesel a vyzkoušet si je. A to byl  lákavý úkol, především v oboru cukrář, kde zůstal po ozdobených perníčcích jen prázdný tác. Dívky se svěřily do rukou kadeřnic, vyzkoušely výrobu šperku, okukovaly práci aranžérů, chlapce zaujala práce s motorovou pilou, kovářů nebo modelářů. Všichni pak už zkoušeli dlátka a rydla v práci se dřevem nebo ohromné kladivo u raznice. Výhru kuchařské knihy jsme oslavili v cukrárně a když nám k tomu vysvitlo sluníčko všichni se jsme radovali z vydařené akce.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.