Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Machři (Plachá)

16.9.2010 se třída 5.B vydala na náměstí Dr.E.Beneše, aby se podívala na veletrh nových i tradičních řemesel nazvaný Machři roku.Cíl byl zřejmý: poznat náplň jednotlivých řemesel a vyzkoušet si je. A to byl  lákavý úkol, především v oboru cukrář, kde zůstal po ozdobených perníčcích jen prázdný tác. Dívky se svěřily do rukou kadeřnic, vyzkoušely výrobu šperku, okukovaly práci aranžérů, chlapce zaujala práce s motorovou pilou, kovářů nebo modelářů. Všichni pak už zkoušeli dlátka a rydla v práci se dřevem nebo ohromné kladivo u raznice. Výhru kuchařské knihy jsme oslavili v cukrárně a když nám k tomu vysvitlo sluníčko všichni se jsme radovali z vydařené akce.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.