Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Machři (Plachá)

16.9.2010 se třída 5.B vydala na náměstí Dr.E.Beneše, aby se podívala na veletrh nových i tradičních řemesel nazvaný Machři roku.Cíl byl zřejmý: poznat náplň jednotlivých řemesel a vyzkoušet si je. A to byl  lákavý úkol, především v oboru cukrář, kde zůstal po ozdobených perníčcích jen prázdný tác. Dívky se svěřily do rukou kadeřnic, vyzkoušely výrobu šperku, okukovaly práci aranžérů, chlapce zaujala práce s motorovou pilou, kovářů nebo modelářů. Všichni pak už zkoušeli dlátka a rydla v práci se dřevem nebo ohromné kladivo u raznice. Výhru kuchařské knihy jsme oslavili v cukrárně a když nám k tomu vysvitlo sluníčko všichni se jsme radovali z vydařené akce.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.