Machři (Plachá)

16.9.2010 se třída 5.B vydala na náměstí Dr.E.Beneše, aby se podívala na veletrh nových i tradičních řemesel nazvaný Machři roku.Cíl byl zřejmý: poznat náplň jednotlivých řemesel a vyzkoušet si je. A to byl  lákavý úkol, především v oboru cukrář, kde zůstal po ozdobených perníčcích jen prázdný tác. Dívky se svěřily do rukou kadeřnic, vyzkoušely výrobu šperku, okukovaly práci aranžérů, chlapce zaujala práce s motorovou pilou, kovářů nebo modelářů. Všichni pak už zkoušeli dlátka a rydla v práci se dřevem nebo ohromné kladivo u raznice. Výhru kuchařské knihy jsme oslavili v cukrárně a když nám k tomu vysvitlo sluníčko všichni se jsme radovali z vydařené akce.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.