Důležitá sdělení

Lyžařský kurz - postřehy žáků

Lyžařský výcvik - Bedřichov
Lyžařský výcvik se konal od 3.2. až do 6.2. v Bedřichově. Měli jsme vždy straz u školy v 8:30 nebo na autobusovém nádraží v 9:00. Když jsme přijeli první den, tak jsme se rozdělili do tří skupin podle rychlosti a pak všichni odjeli na 3 hodiny pryč do lesa. Odížděli jsme  kolem 12:50. Po příjezdu na Fügnerku jsme mohli jít domů a nebo ke škole. Pokaždé s námi jel někdo jiný – např. pan zástupce Urban, pan ředitel Kuželka a externista Martin. A to bylo tak vše o lyžařském výcviku. Moc se mi na bežkách líbilo.
Tomáš Drašner 8.A

Lyžařský kurz - Paseky
Lyžařský kurz nám začal 2.2.2009 a končil 5.2.2009 v Pasekách nad Jizerou. Kurz byl určen pro 7.-8. třídu a zúčastnilo se ho 12 dětí (7 snowboardistů a 5 sjezdařů) pod vedením pana učitele R.Václava a paní učitelky L.Jebavé. Na kurzu se nám všem líbilo, ale počasí nám nepřálo. První den (pondělí)  jsme přijeli na oběd a poté se šli ubytovat. Pokoje byly osmilůžkový a čtyři dvoulůžkové. Když jsme si vybalili, tak jsme vyrazili na sjezdovku. Byla to malá sjezdovka s vlekem pro začátečníky, kterou jsme využívali pro naučení. Většina se jezdit naučila cca po 2-3 dnech. Když nám tato sjezdovka začínala být ‘‘malá´´, tak jsme přešli na trochu delší a prudší sjezdovku. Kotva nás vyvážela 750 m na kopec, který jsme poté sjížděli. Vedly tu dvě sjezdovky - modrá a červená.  Na této sjezdovce se všem zalíbilo a každý chtěl využít co nejvíce času na ježdění.
Karel Škoda za 8.A

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.