Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení

Lyžařský kurz - postřehy žáků

Lyžařský výcvik - Bedřichov
Lyžařský výcvik se konal od 3.2. až do 6.2. v Bedřichově. Měli jsme vždy straz u školy v 8:30 nebo na autobusovém nádraží v 9:00. Když jsme přijeli první den, tak jsme se rozdělili do tří skupin podle rychlosti a pak všichni odjeli na 3 hodiny pryč do lesa. Odížděli jsme  kolem 12:50. Po příjezdu na Fügnerku jsme mohli jít domů a nebo ke škole. Pokaždé s námi jel někdo jiný – např. pan zástupce Urban, pan ředitel Kuželka a externista Martin. A to bylo tak vše o lyžařském výcviku. Moc se mi na bežkách líbilo.
Tomáš Drašner 8.A

Lyžařský kurz - Paseky
Lyžařský kurz nám začal 2.2.2009 a končil 5.2.2009 v Pasekách nad Jizerou. Kurz byl určen pro 7.-8. třídu a zúčastnilo se ho 12 dětí (7 snowboardistů a 5 sjezdařů) pod vedením pana učitele R.Václava a paní učitelky L.Jebavé. Na kurzu se nám všem líbilo, ale počasí nám nepřálo. První den (pondělí)  jsme přijeli na oběd a poté se šli ubytovat. Pokoje byly osmilůžkový a čtyři dvoulůžkové. Když jsme si vybalili, tak jsme vyrazili na sjezdovku. Byla to malá sjezdovka s vlekem pro začátečníky, kterou jsme využívali pro naučení. Většina se jezdit naučila cca po 2-3 dnech. Když nám tato sjezdovka začínala být ‘‘malá´´, tak jsme přešli na trochu delší a prudší sjezdovku. Kotva nás vyvážela 750 m na kopec, který jsme poté sjížděli. Vedly tu dvě sjezdovky - modrá a červená.  Na této sjezdovce se všem zalíbilo a každý chtěl využít co nejvíce času na ježdění.
Karel Škoda za 8.A

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Odložení činnosti kroužků

Vážení rodiče,
vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

Vážení rodiče,

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.