Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Lyžařský kurz Paseky 2009

LYŽAŘSKÝ VÝCVIK - Paseky n. Jiz.
V týdnu od 2. do 6. února se kluci ze 7. a 8. třídy zúčastnili lyžařského kurzu.
Bydleli jsme nedaleko vleků, tak to na kopce nebylo ani daleko. Každé ráno byla snídaně v 7,30 a pak jsme pomalu vyráželi ven. Byli jsme rozděleni do 2 skupin. V jedné skupině byli snowboardisté a ve druhé lyžaři. Zpočátku jsme jezdili společně, pak jsme se ale rozdělili podle úrovně na rychlejší a pomalejší jezdce. Ti pokročilejší zkusili již první den velký vlek a ti, kteří s lyžemi či snowboardem teprve začínali, byli raději na malém. Nakonec jsme se všichni dopracovali k tomu, že jsme jezdili v pohodě na velkém vleku. V poledne jsme se vždy vraceli na oběd, pak následoval polední klid, kdy jsme nabírali síly na odpolední jízdu. Sněhu jsme měli dost, jen počasí mohlo být lepší. První den nám svítilo slunce, ostatní dny byla už jen hustá mlha.
Kurz se nám všem moc líbil, všichni ho přežili bez zranění, dobře jsme si zajezdili a většině se ani nechtělo domů.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.