Lyžařský kurz 2009 - 9.B,5.A

LYŽAŘSKÝ KURZ SPORTOVNÍCH TŘÍD
Ve dnech 20.1. až 23.1.2009 jsme pro naše dvě sportovní třídy (9.B a 5.A) uskutečnili lyžařský kurz na běžkách. Tento kurz byl součástí jejich zimní přípravy, takže především borci z 9.B měli celý týden dvoufázový trénink. Odměnou za naše snažení byl čtvrteční den, kdy počasí bylo naprosto ideální a stopy vynikající, tento den jsme si vysloveně užili. Doufáme, že kilometry na běžkách naši borci zúročí v nastávající sezoně.

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.