Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Lyžařský kurz 2009 - 9.B,5.A

LYŽAŘSKÝ KURZ SPORTOVNÍCH TŘÍD
Ve dnech 20.1. až 23.1.2009 jsme pro naše dvě sportovní třídy (9.B a 5.A) uskutečnili lyžařský kurz na běžkách. Tento kurz byl součástí jejich zimní přípravy, takže především borci z 9.B měli celý týden dvoufázový trénink. Odměnou za naše snažení byl čtvrteční den, kdy počasí bylo naprosto ideální a stopy vynikající, tento den jsme si vysloveně užili. Doufáme, že kilometry na běžkách naši borci zúročí v nastávající sezoně.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.