Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Lyžařský kurz 2009 - 9.B,5.A

LYŽAŘSKÝ KURZ SPORTOVNÍCH TŘÍD
Ve dnech 20.1. až 23.1.2009 jsme pro naše dvě sportovní třídy (9.B a 5.A) uskutečnili lyžařský kurz na běžkách. Tento kurz byl součástí jejich zimní přípravy, takže především borci z 9.B měli celý týden dvoufázový trénink. Odměnou za naše snažení byl čtvrteční den, kdy počasí bylo naprosto ideální a stopy vynikající, tento den jsme si vysloveně užili. Doufáme, že kilometry na běžkách naši borci zúročí v nastávající sezoně.

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena