Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Lyžařské kurzy 2010

LYŽAŘSKÉ KURZY 6.-9. TŘÍD
Od poloviny letošního ledna jsme absolvovali tři lyžařské kurzy – dva se sportovními třídami a třetí byl povinný v 7. ročníku. Kurz  sedmáků byl rozdělen na běžecké a sjezdové lyžování. Veškerá běžecká výuka probíhala na tratích Jizerské magistrály, sjezdovali jsme v Bedřichově. Všem zúčastněným patří dík za nasazení a chování ve stopě.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.