Lyžařské kurzy 2010

LYŽAŘSKÉ KURZY 6.-9. TŘÍD
Od poloviny letošního ledna jsme absolvovali tři lyžařské kurzy – dva se sportovními třídami a třetí byl povinný v 7. ročníku. Kurz  sedmáků byl rozdělen na běžecké a sjezdové lyžování. Veškerá běžecká výuka probíhala na tratích Jizerské magistrály, sjezdovali jsme v Bedřichově. Všem zúčastněným patří dík za nasazení a chování ve stopě.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.