Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Lyžařská kurz (Masnicová)

Jako tradičně, tak i letos, se vydali sportovci z našich tříd na lyžařský výcvik. 17. - 20.2.2014 dojížděli s běžkami  do blízkého Bedřichova. Podmínky pro běh nebyly ideální, naopak, sníh, led a místy odtáté štěrkové cesty znepříjemňovaly  sportovní výkony. I tak se nám podařilo výcvik absolvovat a úspěšně navštívit všechny klasické lyžařské cíle v okolí Bedřichova – Nová Louka, Hřebínek, Černá Nisa, Olivetská hora aj.
Vybrané fotografie určitě stojí za prohlédnutí.