Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Lučanské šmoulí rejdění(Vančišinová)

Škola v přírodě na chatě Agátě v Lučanech nad Nisou, se ve dnech 11. – 16.5. 2014 pro žáky 1.A proměnila ve velké šmoulí rejdění.Za pomoci p.uč.Vančišinové  a p.vychovatelek Javůrkové a Vikové plnily děti spoustu úkolů,po jejichž splnění je čekalo velké překvapení. Při výletu na rozhlednu Nisanku  objevily suroviny na výrobu kouzelného lektvaru,který uvařily a který jim dopomohl k objevení pokladu – trička s obrázkem taťky Šmouly.Každodenní hry družstvům Zvonků,Borůvek,Kaštánků a Muchomůrek přinášely zasloužené body.Škoda,že počasí nám příliš nepřálo,ale radost z pobytu nám určitě nezkazilo. Každý den se z chaty ozývala naše šmoulí hymna: My jsme ta šmoulata,nám strašně modrá sluší,pod srdcem ze zlata,tam máme šmoulí duši,proto jsme vždycky fit,máme vtip a máme cit a tak to má být ! Zazpívali jsme ji i rodičům,když jsme se v pátek vrátili domů plni dojmů,se šmoulími diplomy,vyhranými cenami a hlavně s dobrou náladou.Příští rok určitě zase vyrazíme!!!