Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Loutky hledají talent (Loumová)

Třídy 6.A, 7.A, 8.A a 9.A dne 11.10.2012 navštívily Naivní divadlo v Liberci, kde zhlédly inscenaci Loutky hledají talent. Jak již název napovídá, čistě iluzivní marionetová komedie si parodickou formou všímá aktuálního boomu talentových soutěží. Loutková satira se trefovala do televizních talentových soutěží a reality show.
Děti sledovaly osudy nepříliš úspěšného kouzelníka Františka, kterého jednoho dne osloví tajemný manažer a nabídne mu úspěch a slávu. Podmínkou je však výhra v komerční televizní soutěži. Klasická loutková komedie pracovala s nadsázkou a karikaturou, děti se bavily a smály. Sledovaly cestu hlavního hrdiny přes všechna postupová kola až do finále. Zvítězí? A bude mu ta výhra nakonec stát za to? Na tyto otázky si každý žák odpověděl sám.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.