Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Loutky hledají talent (Loumová)

Třídy 6.A, 7.A, 8.A a 9.A dne 11.10.2012 navštívily Naivní divadlo v Liberci, kde zhlédly inscenaci Loutky hledají talent. Jak již název napovídá, čistě iluzivní marionetová komedie si parodickou formou všímá aktuálního boomu talentových soutěží. Loutková satira se trefovala do televizních talentových soutěží a reality show.
Děti sledovaly osudy nepříliš úspěšného kouzelníka Františka, kterého jednoho dne osloví tajemný manažer a nabídne mu úspěch a slávu. Podmínkou je však výhra v komerční televizní soutěži. Klasická loutková komedie pracovala s nadsázkou a karikaturou, děti se bavily a smály. Sledovaly cestu hlavního hrdiny přes všechna postupová kola až do finále. Zvítězí? A bude mu ta výhra nakonec stát za to? Na tyto otázky si každý žák odpověděl sám.