Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Loutky hledají talent (Loumová)

Třídy 6.A, 7.A, 8.A a 9.A dne 11.10.2012 navštívily Naivní divadlo v Liberci, kde zhlédly inscenaci Loutky hledají talent. Jak již název napovídá, čistě iluzivní marionetová komedie si parodickou formou všímá aktuálního boomu talentových soutěží. Loutková satira se trefovala do televizních talentových soutěží a reality show.
Děti sledovaly osudy nepříliš úspěšného kouzelníka Františka, kterého jednoho dne osloví tajemný manažer a nabídne mu úspěch a slávu. Podmínkou je však výhra v komerční televizní soutěži. Klasická loutková komedie pracovala s nadsázkou a karikaturou, děti se bavily a smály. Sledovaly cestu hlavního hrdiny přes všechna postupová kola až do finále. Zvítězí? A bude mu ta výhra nakonec stát za to? Na tyto otázky si každý žák odpověděl sám.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena