Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Loutky hledají talent (Loumová)

Třídy 6.A, 7.A, 8.A a 9.A dne 11.10.2012 navštívily Naivní divadlo v Liberci, kde zhlédly inscenaci Loutky hledají talent. Jak již název napovídá, čistě iluzivní marionetová komedie si parodickou formou všímá aktuálního boomu talentových soutěží. Loutková satira se trefovala do televizních talentových soutěží a reality show.
Děti sledovaly osudy nepříliš úspěšného kouzelníka Františka, kterého jednoho dne osloví tajemný manažer a nabídne mu úspěch a slávu. Podmínkou je však výhra v komerční televizní soutěži. Klasická loutková komedie pracovala s nadsázkou a karikaturou, děti se bavily a smály. Sledovaly cestu hlavního hrdiny přes všechna postupová kola až do finále. Zvítězí? A bude mu ta výhra nakonec stát za to? Na tyto otázky si každý žák odpověděl sám.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena