Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Loutkové divadlo Narcis (Štelzigová)

Dne 23. 10. naší školu navštívilo loutkové divadlo Narcis s dlouholetou tradici oboru loutkoherectví slavného rodu M. Kopeckého. Jednalo se o hudebně naučný program pro 1. – 4. třídu, kde měly děti možnost spatřit staré, ale i moderní loutky. Nebylo to klasické divadlo, kdy se loutky schovávají za paravánem, ale vystupují a chodí přímo před nebo mezi diváky.  Děti viděly, jak se loutka chová, jak hraje, zpívá, tancuje nebo provádí různé akrobatické kousky.  Na závěr si vybrané děti vyzkoušely, jak se loutka ovládá.


Všem se představení moc líbilo.  D.Štelzigová