Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Loupežnická pěšina v Jizerských horách (Novotná)

Pokud někdo váhal se sobotní účastí na již 42.ročníku turistického pochodu Jizerskými horami – Loupežnickou pěšinou, nikdo se mu nemohl divit. Předpověď počasí jasně ukazovala, že máme zapomenout na slunečné vyhřívání na kládách a v mechu a že si budeme místo potu z čela utírat leda tak kapky deště.
My, stateční – Lukáš Lopatka s maminkou, přizvali ještě k sobě dvě děvčata s maminkou. Loni totiž absolvovali tento pochod za stejných povětrnostních podmínek a pláštěnku sundali až v cíli. Rodina Průšová. Nikdy je nic neodradí, hlavně ne počasí. Paní Vitišová. Vojta Vávra s maminkou a za tým vychovatelek velká Míša. No a s námi dalších 506 turistů a 44 cyklistů. Upřímně- ty jsem v cíli s jejich 80 km v nohách opravdu litovala.
Procházka opravdu nenáročná. Po cyklostezce do Oldřichova a od Spálené lípy po vlastním značení zpět do dolního Mníšku a na hřiště.
Možná si říkáte, že si počkáte na výlet za hezčího počasí, ale věřte, že i pro nás to mělo své kouzlo.
Loupežnická pěšina – 43.ročník 2015