Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Loupežnická pěšina (Novotná)

Tak letošnímu putování za loupežníkem počasí příliš nepřálo. Liberecké nádraží v sobotu 18. května sice slibovalo hojnou účast, ale postupně se cestující vydali i na Valdštejnské slavnosti, uklízení Jizerských hor a ti, kteří nikam nechtěli cestovat, zůstali v Liberci i na Malé a Velké ťapce. My, vytrvalí, kteří se nenechali zdolat nepřízni počasí, 30 minutovým zpožděním vlaku, jsme vyrazili z hřiště v Mníšku u Liberce na trasu dlouhou 8km.  Vřele doporučujeme. Trasa krásná, nenáročná, vhodná i pro kočárky a dětská odrážedla. Pro muže - odměnou zastávka v soukromém pivovaru v Krásné Studánce. Pro nás všechny ostatní – makovec, čaj a v cíli buřtík a diplom. Letos tedy bez kropení rozpálených těl  na místním hřišti, protože mokra jsme si užili víc než dost.

Tak zdrávi došli –a opět příští rok.
Rodina Poláková a kamarádi, muži Kazdovi, ženy Vlčkovy, tým rodin Lopatkových a Vávrů.