Loupežnická pěšina, již 44. ročník (Novotná)

Nedá se konstatovat nic jiného, než to, že sobotní výlet (21.5) v okolí Fojtky a Mníšku u Liberce, dostal za odměnu a úsilí pořadatelů nádherné počasí.
Společně s dětmi a rodiči jsme vybrali trasu 8 km dlouhou. V počtu účastníků jsme rozhodně netrhali rekordy, ale užili jsme si to.
Na startu jsme obdrželi mapu a cestou sbírali razítka. Odměnou byl makovec, čaj, to na trase, aby malí loupežnici nabrali sílu do závěrečných km.  V cíli na nás čekal pamětní list a buřtík.
Rozhodně jsme někteří natrénovali na výlety ve škole v přírodě! Hned totiž po víkendu se mnozí loučili a odjížděli.
Děkuji všem, kteří se nechali zlákat a vyrazili společně s 1 185 turisty do májové přírody.
Míša Novotná, vychovatelka ŠD