Loupežnická pěšina 2008

LOUPEŽNICKÁ PĚŠINA
Sobotní ráno 17. května 2008 slibovalo slunečný den. Klub turistů z Mníšku u Liberce, pořádal již 36. ročník Loupežnické pěšiny. Po zkušenostech z loňského roku jsme se trochu obávali náročnosti naší 8 km dlouhé trasy, ale obavy byly naprosto zbytečné.
Výlet se nám vydařil a jak vidíte z naší společné fotky, byli jsme všichni moc spokojení. Nikam jsme hlavně nechvátali. Holčičky si mohly postavit cestou i domečky pro skřítky a kluci využili lesních skrýší ke hře na schovku.
V cíli, kdy – zdrávi došli - jsme si pochutnali na buřtech a na zeleném trávníku místního hřiště si vychutnali i studenou zmrzlinu.
Maminky, tatínkové a ostatní, vyšlápněte si s námi! Těšíme se na Vás na 37. ročníku Loupežnické pěšiny, opět v květnu 2009.
Spokojení turisté a turistky ze školní družiny s paní vychovatelkou a rodiči.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.