Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Loučení s létem (Novotná)

Letos již počtvrté, jsme se společně sešli u ohýnku na naší školní zahradě. Potěšující je to, že každý rok se k nám přidají nové tváře, s kterými se pak opakovaně setkáváme na našich akcích. Pro letošek jsme zvolili středu 21. září 2011. Můžu prohlásit, že počasí nás ještě na této akci nezklamalo. I když jsme termín třeba přesunuli, ten další nám vždy vyšel slunečný. Někdy je tepleji, někdy studeněji, je to jasná zpráva o příchodu podzimu. Letos ovšem ještě zajisté příjde babí léto. Petangue jsme letos vyměnili za kuželky. Takže střídavě se rodiny pohybovaly mezi buřtem nad ohněm a soutěží s kuželkami. Slečna vychovatelka Míša zajisté během příštích dnů zveřejní výsledky Vašeho zápolení. Naopak sl. vychovatelka Anička se postarala o hudební doprovod, který ke každému správnému táboráku patří. Několik rodičů také bravurně dokázalo, že jim trempování a zpěv u ohně není cizí. Snad se můžeme těšit na jarní opékání a to na čarodějnice, spojené se závodem. Do té doby ale uplyne ještě mnoho dnů a my se určitě uvidíme dříve. Děkujeme  rodičům za pomoc a Vám všem za pěkné odpoledne.

Míša Novotná
vychovatelka školní družiny