Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Loučení s létem (Novotná)

Letos již počtvrté, jsme se společně sešli u ohýnku na naší školní zahradě. Potěšující je to, že každý rok se k nám přidají nové tváře, s kterými se pak opakovaně setkáváme na našich akcích. Pro letošek jsme zvolili středu 21. září 2011. Můžu prohlásit, že počasí nás ještě na této akci nezklamalo. I když jsme termín třeba přesunuli, ten další nám vždy vyšel slunečný. Někdy je tepleji, někdy studeněji, je to jasná zpráva o příchodu podzimu. Letos ovšem ještě zajisté příjde babí léto. Petangue jsme letos vyměnili za kuželky. Takže střídavě se rodiny pohybovaly mezi buřtem nad ohněm a soutěží s kuželkami. Slečna vychovatelka Míša zajisté během příštích dnů zveřejní výsledky Vašeho zápolení. Naopak sl. vychovatelka Anička se postarala o hudební doprovod, který ke každému správnému táboráku patří. Několik rodičů také bravurně dokázalo, že jim trempování a zpěv u ohně není cizí. Snad se můžeme těšit na jarní opékání a to na čarodějnice, spojené se závodem. Do té doby ale uplyne ještě mnoho dnů a my se určitě uvidíme dříve. Děkujeme  rodičům za pomoc a Vám všem za pěkné odpoledne.

Míša Novotná
vychovatelka školní družiny

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu mateřské školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla určena jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od pondělí  1.3.2021. Uvnitř více informací.

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.