Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Londýn 2015 (Mrákotová)

V rámci projektu „Jazyky nás baví“ vycestovalo čtyřicet dětí naší školy ve dnech 19.9. – 25.9.2015 do Velké Británie. Naším cílem byl Londýn. Děti čekalo nejenom poznávání zajímavých míst, ale také studium anglického jazyka. Po tři dny se děti snažily nabýt co nejvíce vědomostí. Výuka probíhala v komunitním centru v Addlestonu. Po dopolední výuce čekala děti odměna – výlet. A tak děti navštívily královské sídlo Windsor, universitní město Oxford, město Brighton a Sea Life Centrum. V Londýně děti nejvíce nadchla návštěva vyhlídlového kola“ London Eye“ a úžasný výhled na celý Londýn. Zájezd se vydařil, a tak si děti dovezly nové vědomosti a mnoho zážitků.

Více fotografií naleznete ve fotogalerii.