Logická olympiáda-nominační kolo

LOGICKÁ OLYMPIÁDA
V měsíci září jsme dostali nabídku k účasti v soutěži Logická olympiáda pořádaná Mensou ČR. Tato soutěž byla poprvé určena i dětem 1. stupně ZŠ. Olympiáda nejen doplňovala spektrum dětských aktivit, ale nabízela úkoly na samostatné uvažování zdravý rozum, logiku, rychlý a správný úsudek.
6. října 2009 se konalo nominační kolo, do kterého se přihlásili i žáci naší školy. Z celkového počtu účastníků 6501 se nejlépe z naší školy umístil PETR LUFINKA ze 4.B., který postupuje do krajského kola. S ním postupuje i Monika Churavá z 2.B.  Umístění jednotlivých žáků si můžete zjistit na
www.logickaolympiada.cz/výsledky. Petrovi i Monice gratulujeme a přejeme jim hodně úspěchů v krajském kole, které se koná již 6.11.2009.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.