Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Logická olympiáda-nominační kolo

LOGICKÁ OLYMPIÁDA
V měsíci září jsme dostali nabídku k účasti v soutěži Logická olympiáda pořádaná Mensou ČR. Tato soutěž byla poprvé určena i dětem 1. stupně ZŠ. Olympiáda nejen doplňovala spektrum dětských aktivit, ale nabízela úkoly na samostatné uvažování zdravý rozum, logiku, rychlý a správný úsudek.
6. října 2009 se konalo nominační kolo, do kterého se přihlásili i žáci naší školy. Z celkového počtu účastníků 6501 se nejlépe z naší školy umístil PETR LUFINKA ze 4.B., který postupuje do krajského kola. S ním postupuje i Monika Churavá z 2.B.  Umístění jednotlivých žáků si můžete zjistit na
www.logickaolympiada.cz/výsledky. Petrovi i Monice gratulujeme a přejeme jim hodně úspěchů v krajském kole, které se koná již 6.11.2009.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.