Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Lichožrouti (Novotná)

Všichni jsme se těšili na výstavu v Oblastní galerii v Liberci, která je nazvaná podle stejnomenné knihy – Lichožrouti.. Nedávno jsme totiž navštívili Krajskou vědeckou knihovnu a poslechli si předčítání a nyní jsme se mohli zadívat na ilustrace ze známých knížek a i Večerníčku např. O Kanafáskovi. Plnili jsme zadané úkoly a ještě k tomu zbyl čas na tvoření. Tak z naší dílny vznikaly různobarevné ponožky, ale zahráli jsme si i Pexeso.
V galerii se nám moc líbilo a zajisté jsme tu nebyli naposledy.
Děti z 1. A školní družiny.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.