Lichožrouti (Novotná)

Všichni jsme se těšili na výstavu v Oblastní galerii v Liberci, která je nazvaná podle stejnomenné knihy – Lichožrouti.. Nedávno jsme totiž navštívili Krajskou vědeckou knihovnu a poslechli si předčítání a nyní jsme se mohli zadívat na ilustrace ze známých knížek a i Večerníčku např. O Kanafáskovi. Plnili jsme zadané úkoly a ještě k tomu zbyl čas na tvoření. Tak z naší dílny vznikaly různobarevné ponožky, ale zahráli jsme si i Pexeso.
V galerii se nám moc líbilo a zajisté jsme tu nebyli naposledy.
Děti z 1. A školní družiny.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.