Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Liberecké podzemí (Plachá)

Páteční  exkurze třídy 5.B odhalila dětem, co se skrývá za železnými mřížemi v Lucemburské ulici, která se nachází v okolí naší školy. Odborný průvodce  provedl dětí  labyrintem podzemních chodeb stále funkčního protiatomového válečného krytu. Podívali jsme se do všech důležitých  prostor včetně strojovny a vzduchotechniky a prohlédli jsme si nainstalovanou výstavu Liberecké podzemí , která představuje soubor  libereckých krytů. Žáky překvapilo, že je kryt stále funkční. Celou dobu se pohybovali 30-40 m pod zemí. A i když to bylo opravdové bludiště,  nikdo se neztratil. Tak jsme si všichni mohli popovídat o době,  kdy civilní obrana byla běžnou součástí života.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.