Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Liberecké podzemí (Plachá)

Páteční  exkurze třídy 5.B odhalila dětem, co se skrývá za železnými mřížemi v Lucemburské ulici, která se nachází v okolí naší školy. Odborný průvodce  provedl dětí  labyrintem podzemních chodeb stále funkčního protiatomového válečného krytu. Podívali jsme se do všech důležitých  prostor včetně strojovny a vzduchotechniky a prohlédli jsme si nainstalovanou výstavu Liberecké podzemí , která představuje soubor  libereckých krytů. Žáky překvapilo, že je kryt stále funkční. Celou dobu se pohybovali 30-40 m pod zemí. A i když to bylo opravdové bludiště,  nikdo se neztratil. Tak jsme si všichni mohli popovídat o době,  kdy civilní obrana byla běžnou součástí života.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.