Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Liberecké podzemí (Plachá)

Páteční  exkurze třídy 5.B odhalila dětem, co se skrývá za železnými mřížemi v Lucemburské ulici, která se nachází v okolí naší školy. Odborný průvodce  provedl dětí  labyrintem podzemních chodeb stále funkčního protiatomového válečného krytu. Podívali jsme se do všech důležitých  prostor včetně strojovny a vzduchotechniky a prohlédli jsme si nainstalovanou výstavu Liberecké podzemí , která představuje soubor  libereckých krytů. Žáky překvapilo, že je kryt stále funkční. Celou dobu se pohybovali 30-40 m pod zemí. A i když to bylo opravdové bludiště,  nikdo se neztratil. Tak jsme si všichni mohli popovídat o době,  kdy civilní obrana byla běžnou součástí života.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny 
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude 

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.