Liberecká tygřata (Plachá)

19.2.navštívili žáci 2.B výstavu fotografií Liberecká tygřata v Galerii U rytíře v liberecké radnici. Fotografie zachycují první měsíce života trojčat bílých tygrů. Bílý tygr je zvláštní formou tygra indického a ZOO Liberc je poprvé získala v roce 1994. Dětem se výstava líbila a pilně o tom informovaly do návštěvní knihy, Ačkoli bylo vstupné dobrovolné, spousta z nich maličko přispěla na projekty ZOO, které chrání ohrožené druhy zvířat v jejich původních oblastech.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.