Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Liberecká tygřata (Plachá)

19.2.navštívili žáci 2.B výstavu fotografií Liberecká tygřata v Galerii U rytíře v liberecké radnici. Fotografie zachycují první měsíce života trojčat bílých tygrů. Bílý tygr je zvláštní formou tygra indického a ZOO Liberc je poprvé získala v roce 1994. Dětem se výstava líbila a pilně o tom informovaly do návštěvní knihy, Ačkoli bylo vstupné dobrovolné, spousta z nich maličko přispěla na projekty ZOO, které chrání ohrožené druhy zvířat v jejich původních oblastech.