Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Liberecká školní liga v miniházené

LIBERECKÁ ŠKOLNÍ LIGA V MINIHÁZENÉ
Ve středu 31.10.2007 se v tělocvičně ZŠ Dobiášova uskutečnilo první kolo Liberecké školní ligy v miniházené 2007/2008.  Dva týmy z Barvířské se zde utkaly s družstvy ze škol  Broumovská a Na Perštýně. 
Turnaje probíhaly systémem každý s každým 2 x 15 minut. Družstvo starších, 4.a 5. třída, hrálo ve složení : Král, Benc (4.A), Černohorský, Janků, Šámal, Kos, Trejbal, Železný (5.A), mladší nastoupili ve složení : Mečíř (2.A), Kos, Kubla, Šůma, Arikan, Barac (3.A).
Obě družstva dosáhla toho nejlepšího výsledku, všechny zápasy s přehledem vyhrála a odvezla si obě zlaté medaile.

Výsledky zápasů:
4.-5. třída  Barvířská – Broumovská    33:14
                Barvířská – Na Perštýně     46:2

Turnaje školní ligy v miniházené budou pokračovat dalšími zápasy, ten nejbližší  nás čeká  16.1.2008 se soupeři ze ŽS Lesní, Frýdlant a Husova.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.