Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Liberecká školní liga v miniházené

LIBERECKÁ ŠKOLNÍ LIGA V MINIHÁZENÉ
Ve středu 31.10.2007 se v tělocvičně ZŠ Dobiášova uskutečnilo první kolo Liberecké školní ligy v miniházené 2007/2008.  Dva týmy z Barvířské se zde utkaly s družstvy ze škol  Broumovská a Na Perštýně.
Turnaje probíhaly systémem každý s každým 2 x 15 minut. Družstvo starších, 4.a 5. třída, hrálo ve složení : Král, Benc (4.A), Černohorský, Janků, Šámal, Kos, Trejbal, Železný (5.A), mladší nastoupili ve složení : Mečíř (2.A), Kos, Kubla, Šůma, Arikan, Barac (3.A).
Obě družstva dosáhla toho nejlepšího výsledku, všechny zápasy s přehledem vyhrála a odvezla si obě zlaté medaile.

Výsledky zápasů:
4.-5. třída  Barvířská – Broumovská    33:14
                Barvířská – Na Perštýně     46:2

Turnaje školní ligy v miniházené budou pokračovat dalšími zápasy, ten nejbližší  nás čeká  16.1.2008 se soupeři ze ŽS Lesní, Frýdlant a Husova.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.