Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Liberecká školní liga v miniházené

LIBERECKÁ ŠKOLNÍ LIGA V MINIHÁZENÉ
Ve středu 31.10.2007 se v tělocvičně ZŠ Dobiášova uskutečnilo první kolo Liberecké školní ligy v miniházené 2007/2008.  Dva týmy z Barvířské se zde utkaly s družstvy ze škol  Broumovská a Na Perštýně.
Turnaje probíhaly systémem každý s každým 2 x 15 minut. Družstvo starších, 4.a 5. třída, hrálo ve složení : Král, Benc (4.A), Černohorský, Janků, Šámal, Kos, Trejbal, Železný (5.A), mladší nastoupili ve složení : Mečíř (2.A), Kos, Kubla, Šůma, Arikan, Barac (3.A).
Obě družstva dosáhla toho nejlepšího výsledku, všechny zápasy s přehledem vyhrála a odvezla si obě zlaté medaile.

Výsledky zápasů:
4.-5. třída  Barvířská – Broumovská    33:14
                Barvířská – Na Perštýně     46:2

Turnaje školní ligy v miniházené budou pokračovat dalšími zápasy, ten nejbližší  nás čeká  16.1.2008 se soupeři ze ŽS Lesní, Frýdlant a Husova.