Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Liberec umělecký - výtvarný program v ulicích města (7.A-Marková)

Výtvarná výchova nemusí probíhat vždy ve školní lavici a když nám do školy přišla nabídka zajímavého výtvarného workshopu, probíhajícího v ulicích Liberce, okamžitě jsme byli pro. Projekt má název ProjítProžítPoznat a skládá se ze čtyř programů věnovaných kulturně historickému dědictví města Liberce. Z těchto čtyř animačních programů (Liberec historický, umělecký, moderní, specifický) jsme si vybrali Liberec umělecký, který má v náplni živé setkání s uměním ve veřejném prostoru a odhalení pozadí několika uměleckých objektů v ulicích města. Během 90minutového programu jsme prošli centrum města se zastávkami u uměleckých objektů, kde se žáci dozvídali nové informace a plnili různé úkoly. Snažili se např. výtvarně oživit a rozveselit sochy koček na Benešově náměstí, sestrojit krychli pomocí špejlí a modelíny v návaznosti na kubistický model žárovky u Plazy nebo ozdobit kouli pod hotelem Zlatý Lev tak, aby připomínala baletku. Workshop využíval metody aktivního skupinového vyučování, principy zážitkové pedagogiky a klasické i soudobé výtvarné postupy v terénu. Tímto děkujeme naší animátorce Zuzaně Pechové z TUL Liberec za perfektní organizaci celé akce.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Úřední hodiny kanceláře školy

Vážení rodiče,

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/


Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření