Letní škola v přírodě - Nebákov
LETNÍ ŠKOLA V PŘÍRODĚ - NEBÁKOV
28.května nebylo obyčejné školní pondělí. Žáci 1.B, 2.A a 4.A odjížděli na týdenní školu v přírodě. Ačkoli pobyt netrval dlouho, někteří prvňáčci se museli vyrovnat nejen s návalem nových zážitků, ale i se stýskáním po mamince. Mnozí ani zdaleka nesledovali krásu Českého ráje tak pečlivě, jako svůj mobil. Mezi nejkrásnější výlety patřil výstup na Trosky, mezi nejnáročnější trasa mezi rybníky: Posemín, Věžák a Vidlák (tam tragická chvíle: zavřená restaurace). Kromě večerního povykování (často i do půlnoci) si děti užily řádění na diskotéce. Zde bylo vyhlášení vítězů z nejrůznějších sportovních disciplín a předávání odměn a diplomů. Paní učitelka Míla tancovala až do půlnoci po pokojích svých miláčků a balila 21 kufrů a tašek. Nutno však napsat, že prvňáci byli mnohem více samostatnější a nedefinovaných triček a slipů, pantoflí, bylo opravdu jen pár. Tak zas v zimě!!!
Třídy
Žákovská knížka
Školní družina
Školka
Jídelna
Školní časopis
Aktuality ze školy
Rozloučení s celodružinovou hrou Čarovná Barvírna-kouzelné přátelství 9.6.2026 (Mysíková)
Úterní odpoledne patřilo ve školní družince loučení s naším oblíbeným Stitchem.
Odpoledne s Veselou vědou 4.6.2026 (Mysíková)
Kroužek Veselá věda si pro děti připravil na školní zahradě zajímavé odpoledne.