Letní škola v přírodě 3.B (Plachá)

Zajímavý program, turistika, poznávání krás v okolí Sloupu v Čechách bylo náplní letní školy v přírodě žáků z 3.B.  Pravé letní počasí umožnilo celodenní pobyt venku,od snídaně až po večeři si děti užívaly plavání,hraní i učení. Putovaly za poustevníkem Samuelem, prohlédly si skalní hrad Sloup,Modlivý důl,zříceninu hrádku Svojkov. Překonaly terén,vystoupaly na rozhlednu Stráž, krmily se borůvkami,které se modraly v borůvčí.Skalní divadlo bylo místem pro představení, které si děti samy připravily. Domácí kuchyně, dva venkovní bazény, plážový písek už byly jen třešničkami na dortu,který by se mohl jmenovat pohoda,klid a spokojenost.