Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje. Tentokrát jsme pro vás nachystali téma divadelní: přečíst si můžete o historii libereckých divadel nebo si zavzpomínat na počátky divadla Spojáček. Nepřehlédněte soutěž – čeká vás divadelní kvíz a úspěšné řešitele na konci školního roku sladce odměníme.

Vydání časopisu je připraveno ve třídách a ve čtenářském koutku. Číst můžete ale i online!

Děkujeme našim redaktorům za skvělou spolupráci během celého školního roku. Honzo Z. (8. B), Pepo Z. (4. B) a Martine Š. (5. B) – díky! J

Odkaz na aktuální vydání časopisu: ZDE

Odkaz na archiv časopisu: ZDE