Letní číslo školního časopisu (Burdová, Húsková)

Milí čtenáři,

uteklo to rychleji, než když kouzelník mávne svou hůlkou, a už jsme zase zpátky s časopisem plným prima čtení – s Barvířským zpravodajem.

Minule jsme hlavně psali o domácích mazlíčcích, ale tentokrát tu máme ještě něco kouzelnějšího. Hlavním tématem jsou kouzla a magie. Tak si podržte klobouky, zjistěte, jestli se vám nevykouzlil kloboukový králík, nakrmte ho a zde máte více info k obsahu časopisu:

Máme zde něco o kouzelnících Copperfieldovi či Kožíškovi, upoutávky na filmy, tipy na letní (kouzelné) prázdniny, nej vlaky a autobusy, vydařenou akci Pečeme pro Ukrajinu, tipy na výlety za památníky leteckých nehod a osmáci by neměli přehlédnout článek o životě deváťáka!

Celá redakce vám přejeme krásné, zábavné a trochu i naučné čtení.

Odkaz na aktuální vydání časopisu: ZDE

Odkaz na archiv časopisu: ZDE

Honzo, Martine, Matěji a Pepo, náš milý týme,

děkujeme za příjemnou spolupráci během celého školního roku! Opět jste odvedli parádní kus práce – časopis vychází jen díky vaší neutichající píli!

V září v redakci školního časopisu velmi rádi přivítáme nové tváře! Takže jestli tě baví psaní, práce na počítači, určitě se k nám přidej. Nutně bychom potřebovali redaktora článků a grafika!

paní učitelky Jitka Burdová a Olga Húsková