Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Kytice a my (Loumová)

Karel Jaromír Erben, jeho balady, osud a my -  to byla témata, která přivedla v pátek 12. 10. 2012 
7. A do Krajské vědecké knihovny v Liberci.
Pracovnice knihovny představila K. J. Erbena prostřednictvím vyprávění jeho přítelkyně. Zábavnou formou a s použitím prvků dramatické výchovy se děti seznámily s životem K. J. Erbena a jeho dílem. Děti pracovaly ve skupinách, tématem jejich činnosti byla „Hra na balady“. Zamýšlely se nad tím, co nám říkají Erbenovy balady dnes, hodnotily jejich význam v dnešním světě. Beseda rozvíjela u dětí abstraktní myšlení, sociální cítění a vedla k uvažování nad lidským životem.