Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

KVK Liberec - Výstava Mořský svět

 

KVK Liberec –výstava Mořský svět

Dne 21. 10. se naše třída vydala do Krajské vědecké knihovny v Liberci na výstavu výtvarných prací žáků libereckých ZŠ. Cílem je připomenutí Světového dne zvířat a podpora tvůrčí iniciativy žáků základních škol Libereckého kraje. Soutěž se konala s podporou Libereckého kraje, resortu zemědělství a životního prostředí. Celkem se tohoto ročníku zúčastnilo 24 školských zařízení Libereckého kraje, jež zaslala celkem 352 výtvarných prací. Naše škola se této soutěže také úspěšně účastnila.