Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Kroky ryb aneb cestou k umění (Šulcová)

V úterý 20.9.2010 se vybraní žáci 9.A a 7.A zúčastnili výtvarného happeningu a workshopu v rámci probíhající výstavy Střední umělecké školy v Liberci. Nejprve si v Galerii U Rytíře prohlédli výstavu renomovaných grafiků M.Maupicové a V.Vély i díla studentů SUPŠ. Názory na moderní grafiku byly různé, ale pak si ve výtvarné dílně mohli sami vyzkoušet, jak taková grafika vzniká. Vytvořit technikou linorytu rybu zvládli všichni( i když někteří s pořezanými prsty) a za odměnu si ji obtiskli na pás papíru. Ten je nyní vystaven v prostorách galerie. A tak se každý účastník akce stal alespoň pro tento den výtvarníkem-grafikem.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny 
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude 

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.