Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Kroky ryb aneb cestou k umění (Šulcová)

V úterý 20.9.2010 se vybraní žáci 9.A a 7.A zúčastnili výtvarného happeningu a workshopu v rámci probíhající výstavy Střední umělecké školy v Liberci. Nejprve si v Galerii U Rytíře prohlédli výstavu renomovaných grafiků M.Maupicové a V.Vély i díla studentů SUPŠ. Názory na moderní grafiku byly různé, ale pak si ve výtvarné dílně mohli sami vyzkoušet, jak taková grafika vzniká. Vytvořit technikou linorytu rybu zvládli všichni( i když někteří s pořezanými prsty) a za odměnu si ji obtiskli na pás papíru. Ten je nyní vystaven v prostorách galerie. A tak se každý účastník akce stal alespoň pro tento den výtvarníkem-grafikem.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.