Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Krajský den včely (Plachá)

25.5.2013 se zájemci z 2.B sešli v Ekocentru Střevlík na akci Krajský den včely v rámci projektu Fascinující svět včel a hmyzu- ekologická výchova,osvěta,praktická opatření. Jak název akce napovídá bylo zde vše od včelího bzučení a včelího medu až po cenné informace od zkušených včelařů.Hry pro děti byly zaměřené na život včel, na jejich příbuzné i proces opylování.Naše děti začaly s malováním medových perníčků, pak výrobou motýla i včely,absolvovaly malování na obličej i včelařskou soutěž. U ohniště si opekly medové hady a nakoupily nějaké včelařské produkty.Byl to krásný den a hezky jsme si ho užili.