Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Krajské kolo futsalu 8.12.2016 (Václav)

KRAJSKÉ KOLO FUTSALU MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 6. – 7. TŘÍDA
Ve čtvrtek jsme s naším fotbalovým potěrem cestovali k sehrání dalšího kola futsalové postupové soutěže. V Městské hale v Jablonci nad Nisou jsme nastoupili ke dvěma utkáním. V prvním klání jsme porazili ZŠ PELECHOVSKÁ ŽELEZNÝ BROD 10:0  a v druhém jsme si po velmi kvalitním výkonu vystříleli postup – porazili jsme ZŠ MOZARTOVA JABLONEC 6:2. Za vzornou reprezentaci děkujeme těmto: SVRČEK, KAŠPAR, TŘĚŠŇÁK, STIBOR, KHALKA, KREJSA, MRSKOŠ, ŠŤASTNÝ, VÁCHA