Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Krajské kolo fotbalového Coca Cola cupu (Václav)

V úterý 14.4. 2015 naše škola organizovala krajské finále fotbalové postupové soutěže, do které se kvalifikovala tato družstva: ZŠ Hejnice, ZŠ Turnov, ZŠ Chrastava a domácí ZŠ Barvířská. K prvnímu duelu jsme nastoupili proti borcům z Hejnic a jednoznačně zvítězili 7:0, když se čtyřikrát trefil Mečíř, dvakrát Gembický a jeden zásah do černého přidal i Ráček.
Druhý náš zápas proti ZŠ Chrastava skončil nejtěsnějším rozdílem 1:0 v náš prospěch, naším spasitelem se  stal opět Gembický.
O postup do dalšího kola jsme si to tedy rozdali proti ZŠ Turnov. Od začátku jsme byli aktivnější a vytvářeli si řadu šancí, které postupně proměnili Halgaš (2x), Gembický a Mečíř.
Děkujeme za výsledek a výkon!!!
SESTAVA: PLECHATÝ, DANĚK, GEMBICKÝ, HALGAŠ, KLEINER, KRPATA, MEČÍŘ, PLECHATÝ, PROKOPEC, RÁČEK, SEDLÁČEK, ŽIŽKA, BÍNA, KAVAN