Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Krajské florbalové finále starších žáků

KRAJSKÉ FLORBALOVÉ FINÁLE STARŠÍCH ŽÁKŮ (8.– 9. třída)
   Do krajského finále postupují vždy dva týmy z okresu Liberec (to jsme byli my a ZŠ Dobiášova) a po jednom z okresů Semily (Turnov), Česká Lípa (Kamenický Šenov) a Jablonec.
   První zápas jsme původně měli odpočívat, ale realita byla jiná. Kamenický Šenov byl ještě na cestě, takže k prvnímu utkání jsme nastoupili proti domácím (ZŠ Dobiášova). Bylo to vyrovnané utkání, kdy jsme vítězství spíše vydřeli, gólově se prosadili Kanťas, Uzlik a Povrik….výsledek 3:2 pro nás!!!
   Ke druhému klání jsme nastoupili proti základce z Kamenického Šenova. Již od jejich příjezdu nám všem bylo jasné, že to rozhodně nebude nic lehkého… a nebylo… na dresech se soupeři vyjímala jména hráčů (asi hrají společně florbalovou soutěž), takže jen kvalitní výkon nás mohl poslat dál. Ten jsme sice podali, ale štěstí se k nám tentokrát obrátilo zády…dvě  minuty do konce zápasu a Kanťas trefuje tyč, z protiútoku soupeř trefuje tyč také, ale balónek sklouzne do branky… konečný stav – naše prohra 5:4. Střelecky exceloval Hořic s Kanťasem (oba dali dva góly).
   Protože při rovnosti bodů rozhodoval vzájemný zápas, měli jsme jen teoretickou šanci na postup. Další dvě utkání jsme s přehledem dovedli k vítězství – nad Jabloncem 4:3 (střelci Zelí, Hořic, Kanťas 2x) s Turnovem  jsme si poradili rychleji a snadněji. A protože borci ze Šenova v turnaji neztratili ani bod, zaslouženě postoupili na kvalifikační turnaj na republikové finále do Slaného. Tam se svoji hrou určitě ostudu neudělají – to vědí všichni, kdo byli ve středu 24.1. na „Dobiášce“… 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.