Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Krajské finále starších žáků ve florbalu

KRAJSKÉ FINÁLE STARŠÍCH ŽÁKŮ VE FLORBALU
Dne 5.2.2008 se  naši starší žáci (8.-9. třída) utkali na ZŠ Dobiášova o kvalifikaci na republikové finále ve florbalu, na které si vstupenku zajistil pouze vítěz. Našimi soupeři byli florbalisté z Ještědské, Kamenického Šenova, ZŠ Mozartova (Jablonec) a Hejnic. Prvni zapas jsme sehráli se ZŠ Hejnice. Na úvod jsme si s chutí zastříleli a s přehledem zvítězili 5:1. Druhý zapas nás už cekal o něco lepší soupeř a to byl výběr ZŠ Mozartova. Hrálo se oboustranně běhavé a vyrovnané utkání, které skončilo spravedlivou remízou 1:1. Následující zápas byl zároveň tím nejdůležitějším, byl to ten se ZŠ Ještědskou, který jsme museli vyhrát, pakliže jsme chtěli postoupit. Zápas to byl vyrovnaný, ale skončil pro nás smolnou porážkou 3:2. Poslední zápas s Kamenickým Šenovem jsme si tedy už mohli zahrát pro radost, avšak chtěli jsme se rozloučit důstojně, a to se také povedlo. Soupeřovo konto jsme zatížili čtyřmi brankami a  vyhráli 4:0. Na turnaji jsme obsadili konečné 3.místo.                 
Naši školu reprezentovali:Studna, Patour, Helmic, Michy, Zeli, Jerry, Vely, Vóďa, Doby, Najmy, Jany, Šulcik a Méča             
Autor článku: Lukáš Michalík, 9.B