Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Krajské finále starších žáků ve florbalu

KRAJSKÉ FINÁLE STARŠÍCH ŽÁKŮ VE FLORBALU
Dne 5.2.2008 se  naši starší žáci (8.-9. třída) utkali na ZŠ Dobiášova o kvalifikaci na republikové finále ve florbalu, na které si vstupenku zajistil pouze vítěz. Našimi soupeři byli florbalisté z Ještědské, Kamenického Šenova, ZŠ Mozartova (Jablonec) a Hejnic. Prvni zapas jsme sehráli se ZŠ Hejnice. Na úvod jsme si s chutí zastříleli a s přehledem zvítězili 5:1. Druhý zapas nás už cekal o něco lepší soupeř a to byl výběr ZŠ Mozartova. Hrálo se oboustranně běhavé a vyrovnané utkání, které skončilo spravedlivou remízou 1:1. Následující zápas byl zároveň tím nejdůležitějším, byl to ten se ZŠ Ještědskou, který jsme museli vyhrát, pakliže jsme chtěli postoupit. Zápas to byl vyrovnaný, ale skončil pro nás smolnou porážkou 3:2. Poslední zápas s Kamenickým Šenovem jsme si tedy už mohli zahrát pro radost, avšak chtěli jsme se rozloučit důstojně, a to se také povedlo. Soupeřovo konto jsme zatížili čtyřmi brankami a  vyhráli 4:0. Na turnaji jsme obsadili konečné 3.místo.                 
Naši školu reprezentovali:Studna, Patour, Helmic, Michy, Zeli, Jerry, Vely, Vóďa, Doby, Najmy, Jany, Šulcik a Méča             
Autor článku: Lukáš Michalík, 9.B                                                                                            

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.