Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Krajské finále přespolního běhu (Plačková)

Veký úspěch na sportovním poli se podařil našim žákům ve čtvrtek 10.10.2013. V Jablonci nad Nisou, v lyžařském areálu Břízky, proběhlo krajské finále v přespolním běhu. Ve velmi silné konkurenci družstvo našich žáků (ve složení :Lochman David, Bína Marek, Kavan Matouš, Kavan Šimon, Čuřík David, Brože Marek)  získalo 3.místo za studenty škol Jablonce a Jilemnice. Trať závodu měřila 1.5 km, byla rychlá a obsahovala několik velmi prudkých stoupání. Počasí nám přálo. Bylo slunečné. A tak po počátečním malém hledání místa závodu  :-) jsme se mohli radovat z vydařeného dne.
GRATULUJEME ZÁVODNÍKŮM!!!