Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Krajské finále přespolního běhu 10.10.2012 JABLONEC NAD NISOU (Václav)

Po vítězném okresním kole jsme nastoupili do kola krajského. Po problémech se sestavou (zranění nominovaných) jsme nakonec odjeli do Jablonce s torzem původního týmu. Výkon naši borci podali slušný a obsadili jsme 5. místo mezi základními školami Libereckého kraje. Za reprezentaci tímto děkujeme.
SESTAVA: VRABEC MILAN, BARTOŠ VLADIMÍR, BENC CHRISTIAN, KREJČÍŘ TOMÁŠ

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.