Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Krajské finále přespolního běhu 10.10.2012 JABLONEC NAD NISOU (Václav)

Po vítězném okresním kole jsme nastoupili do kola krajského. Po problémech se sestavou (zranění nominovaných) jsme nakonec odjeli do Jablonce s torzem původního týmu. Výkon naši borci podali slušný a obsadili jsme 5. místo mezi základními školami Libereckého kraje. Za reprezentaci tímto děkujeme.
SESTAVA: VRABEC MILAN, BARTOŠ VLADIMÍR, BENC CHRISTIAN, KREJČÍŘ TOMÁŠ

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena