Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Krajské finále Mc Donald´s Cupu 1.6.2009

KRAJSKÉ FINÁLE MC DONALD´S CUPU
VELKÝ ÚSPĚCH!!!

V pondělí 1. června 2009 se naši žáci v kategorii 4.-5. tříd zúčastnili krajského finále Mc Donald´s Cupu, které se konalo na hřišti FC Slovanu Liberec. Turnaj jsme odehráli společně se ZŠ Lomnice, ZŠ Partyzánská z České Lípy a ZŠ Mozartova z Jablonce. Po výhrách 2:1 nad ZŠ Mozartova  a 3:0 nad ZŠ Partyzánská rozhodovalo utkání se ZŠ Lomnice, která turnajem rovněž procházela bez porážky. Toto utkání naši namotivovaní hráči zvládli a zvítězili 1:0, čímž
se posunuli do republikového finále, které se bude hrát v Plzni v pondělí a úterý 8.-9. června 2009. Všem hráčům děkujeme za předvedený výkon
a děkujeme i panu Šůmovi, který se protentokrát ujal vedení mužstva.
Nejlepší střelci: Patrik Resl (4x)
Hráči: Adam Král, Christian Benc, Jiří Bednář, Patrik Resl, Josef Šůma, Vojtěch Barac, Patrik Kos, Josef Kraus, Semih Arikan, Matěj Mečíř, Jakub Daněk, Tomáš Plachatý

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.