Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Krajské finále Mc Donald´s Cupu 1.6.2009

KRAJSKÉ FINÁLE MC DONALD´S CUPU
VELKÝ ÚSPĚCH!!!

V pondělí 1. června 2009 se naši žáci v kategorii 4.-5. tříd zúčastnili krajského finále Mc Donald´s Cupu, které se konalo na hřišti FC Slovanu Liberec. Turnaj jsme odehráli společně se ZŠ Lomnice, ZŠ Partyzánská z České Lípy a ZŠ Mozartova z Jablonce. Po výhrách 2:1 nad ZŠ Mozartova  a 3:0 nad ZŠ Partyzánská rozhodovalo utkání se ZŠ Lomnice, která turnajem rovněž procházela bez porážky. Toto utkání naši namotivovaní hráči zvládli a zvítězili 1:0, čímž
se posunuli do republikového finále, které se bude hrát v Plzni v pondělí a úterý 8.-9. června 2009. Všem hráčům děkujeme za předvedený výkon
a děkujeme i panu Šůmovi, který se protentokrát ujal vedení mužstva.
Nejlepší střelci: Patrik Resl (4x)
Hráči: Adam Král, Christian Benc, Jiří Bednář, Patrik Resl, Josef Šůma, Vojtěch Barac, Patrik Kos, Josef Kraus, Semih Arikan, Matěj Mečíř, Jakub Daněk, Tomáš Plachatý