Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Krajské finále fotbalu starších žáků, Zákupy 16.10.2012 (Václav)

Bojovat o postup do dalšího kola (kvalifikace na rep. finále) jsme tentokrát přijeli do Zákup, kde na nás čekal výběr gymnázia z České Lípy. Tento turnaj umožňuje, aby proti nám nastupovali i hráči z 1. ročníku středních škol, proto bojujeme s o rok staršími borci. První poločas jsme výsledkově a herně zvládli, ale v konci druhého dějství jsme totálně selhali – přestali jsme běhat a kombinace zamrzla na minimum. Proto jsme ztratili třígólové  vedení a postup jsme vybojovali až v penaltové loterii, kdy rozhodující penaltu proměnil Tomáš Adam.

SESTAVA: RICHTER, KHUN, BENC, PAŽOUT, PÁNEK, VRABEC, LEITNER, BARTOŠ, KREJČÍŘ, ADAM, MIZERA, ŠŮMA

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.