Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Krajské finále fotbalu starších žáků, Zákupy 16.10.2012 (Václav)

Bojovat o postup do dalšího kola (kvalifikace na rep. finále) jsme tentokrát přijeli do Zákup, kde na nás čekal výběr gymnázia z České Lípy. Tento turnaj umožňuje, aby proti nám nastupovali i hráči z 1. ročníku středních škol, proto bojujeme s o rok staršími borci. První poločas jsme výsledkově a herně zvládli, ale v konci druhého dějství jsme totálně selhali – přestali jsme běhat a kombinace zamrzla na minimum. Proto jsme ztratili třígólové  vedení a postup jsme vybojovali až v penaltové loterii, kdy rozhodující penaltu proměnil Tomáš Adam.

SESTAVA: RICHTER, KHUN, BENC, PAŽOUT, PÁNEK, VRABEC, LEITNER, BARTOŠ, KREJČÍŘ, ADAM, MIZERA, ŠŮMA