Krajské finále fotbalu starších žáků, Zákupy 16.10.2012 (Václav)

Bojovat o postup do dalšího kola (kvalifikace na rep. finále) jsme tentokrát přijeli do Zákup, kde na nás čekal výběr gymnázia z České Lípy. Tento turnaj umožňuje, aby proti nám nastupovali i hráči z 1. ročníku středních škol, proto bojujeme s o rok staršími borci. První poločas jsme výsledkově a herně zvládli, ale v konci druhého dějství jsme totálně selhali – přestali jsme běhat a kombinace zamrzla na minimum. Proto jsme ztratili třígólové  vedení a postup jsme vybojovali až v penaltové loterii, kdy rozhodující penaltu proměnil Tomáš Adam.

SESTAVA: RICHTER, KHUN, BENC, PAŽOUT, PÁNEK, VRABEC, LEITNER, BARTOŠ, KREJČÍŘ, ADAM, MIZERA, ŠŮMA

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.