Krajské finále fotbalového Mc Donalds Cupu pro ZŠ Barvířská (Václav)

Úspěchem žáků z liberecké ZŠ Barvířská  skončilo  krajské finále fotbalového Mc Donald's Cupu. To se uskutečnilo v pátek 3.6.2011 na dvou hřištích umělé trávy stadionu U Nisy. Hrálo se se sedmi hráči v poli na polovinu hřiště.
Finále pro žáky ze 4. – 5. tříd vyhrála ZŠ Barvířská Liberec před ZŠ Zákupy, ZŠ Jablonec - Na Šumavě a ZŠ Turnov - Skálova. V zápasech na 2 x 15 minut Liberec porazil Zákupy 2:0 (Kleiner, Mečíř), Turnov 6:3 (Daněk 3, Kleiner, Mečíř, Stříteský) a s Na Šumavě hrál 0:0.
Převzato z Libereckého dne.