Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Krajské finále fotbalového Mc Donalds Cupu pro ZŠ Barvířská (Václav)

Úspěchem žáků z liberecké ZŠ Barvířská  skončilo  krajské finále fotbalového Mc Donald's Cupu. To se uskutečnilo v pátek 3.6.2011 na dvou hřištích umělé trávy stadionu U Nisy. Hrálo se se sedmi hráči v poli na polovinu hřiště.
Finále pro žáky ze 4. – 5. tříd vyhrála ZŠ Barvířská Liberec před ZŠ Zákupy, ZŠ Jablonec - Na Šumavě a ZŠ Turnov - Skálova. V zápasech na 2 x 15 minut Liberec porazil Zákupy 2:0 (Kleiner, Mečíř), Turnov 6:3 (Daněk 3, Kleiner, Mečíř, Stříteský) a s Na Šumavě hrál 0:0.
Převzato z Libereckého dne.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.