Krajské finále florbalu st. žáků 14.1.2010

KRAJSKÉ FINÁLE FLORBALU STARŠÍCH ŽÁKŮ
14.1.2010 TIPSPORTARENA LIBEREC
Do krajského finále jsme se probojovali jako vítězové okresního kola, spolu s námi postoupil i z druhého místa náš první soupeř ZŠ JEŠTĚDSKÁ.
Jako pokaždé byl tento duel velmi vyrovnaný, ale nakonec se k nám přiklonilo pověstné štěstíčko a my zvítězili po brankách Jíchy, Barace a dvou Řeháka 4:3. V dalším duelu s velmi silným soupeřem (Kamenický Šenov) jsme remizovali 2:2. Třetím soupeřem byl tým z Lomnice nad Popelkou, který jsme porazili 4:0. O první místo jsme bojovali v posledním duelu s týmem Jablonce nad Nisou – vítězství by nám zajistilo postup do kvalifikace na republikové finále. Bohužel jsme jen remizovali 2:2 a obsadili 2. místo, které by mohlo být opět postupové, takže uvidíme …..
Sestava: NEGRU, BLÁHA, ČEŘOVSKÝ, ŠKODA, JÍCHA, SKOLODA, DRAŠNER, KOLÁŘ, SONNTAG, ŘEHÁK, BULÍŘ, BARAC a  KAISER
VŠEM DĚKUJEME ZA VELMI DOBRÝ PŘÍSTUP A VÝKON!!!

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.