Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Krajské finále florbalu mladších žáků 22.1.2013 (Václav)

Jako nejlepší florbalový tým okresu Liberec jsme se kvalifikovali na krajské finále, kde jsme sehráli čtyři utkání. V prvním  utkání jsme narazili na Lomnici nad Popelkou, velmi silného soupeře, se kterým jsme ubojovali remízu 1:1 (skóroval Jakub Daněk). Druhé utkání jsme smolně prohráli 1:0 se  ZŠ Zákupy. Ve třetím jsme porazili ZŠ Mozartovu 3:0 (střelci: Plechatý, Prokopec a Daněk). A konečné 4. místo jsme si „upekli“ prohrou 0:1 s Gymnáziem Dr. Randy. Za velký úspěch považujeme již postup do krajského finále, proto děkujeme našim hochům za  skvělou reprezentaci.
SESTAVA: RÁČEK, MEČÍŘ, KLEINER, DANĚK, PROKOPEC, PLECHATÝ, ZAMASTIL, SONNTAGOVÁ, BÍNA, STŘÍTESKÝ, CHMÁTAL a MIKEŠ

Úřední hodiny kanceláře školy

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření