Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Krajské finále florbalu mladších žáků 22.1.2013 (Václav)

Jako nejlepší florbalový tým okresu Liberec jsme se kvalifikovali na krajské finále, kde jsme sehráli čtyři utkání. V prvním  utkání jsme narazili na Lomnici nad Popelkou, velmi silného soupeře, se kterým jsme ubojovali remízu 1:1 (skóroval Jakub Daněk). Druhé utkání jsme smolně prohráli 1:0 se  ZŠ Zákupy. Ve třetím jsme porazili ZŠ Mozartovu 3:0 (střelci: Plechatý, Prokopec a Daněk). A konečné 4. místo jsme si „upekli“ prohrou 0:1 s Gymnáziem Dr. Randy. Za velký úspěch považujeme již postup do krajského finále, proto děkujeme našim hochům za  skvělou reprezentaci.
SESTAVA: RÁČEK, MEČÍŘ, KLEINER, DANĚK, PROKOPEC, PLECHATÝ, ZAMASTIL, SONNTAGOVÁ, BÍNA, STŘÍTESKÝ, CHMÁTAL a MIKEŠ