Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Krajské finále florbalu mladších žáků 22.1.2013 (Václav)

Jako nejlepší florbalový tým okresu Liberec jsme se kvalifikovali na krajské finále, kde jsme sehráli čtyři utkání. V prvním  utkání jsme narazili na Lomnici nad Popelkou, velmi silného soupeře, se kterým jsme ubojovali remízu 1:1 (skóroval Jakub Daněk). Druhé utkání jsme smolně prohráli 1:0 se  ZŠ Zákupy. Ve třetím jsme porazili ZŠ Mozartovu 3:0 (střelci: Plechatý, Prokopec a Daněk). A konečné 4. místo jsme si „upekli“ prohrou 0:1 s Gymnáziem Dr. Randy. Za velký úspěch považujeme již postup do krajského finále, proto děkujeme našim hochům za  skvělou reprezentaci.
SESTAVA: RÁČEK, MEČÍŘ, KLEINER, DANĚK, PROKOPEC, PLECHATÝ, ZAMASTIL, SONNTAGOVÁ, BÍNA, STŘÍTESKÝ, CHMÁTAL a MIKEŠ

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena