Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Krajské finále BLUE CUP pro 1.stupeň ZŠ ve florbale (Plačková)

9.12.2014 se žáci naší školy zúčastnili krajského finále ve florbalu. Tým složený převážně ze žáků 5. A (Jan Kašpar, Kája Sýkorová, Martin Svrček, Tomáš Stibor, Dominik Vácha, Daniel Krejsa, Radek Stejskal) a 4. B(Martin Šašek, Martin Vaňátko, Adam Kobera) předvedl skvělý výkon. Chyběla však trocha štěstí, a tak na nás zůstala pověstná "bramborová medaile".
Nastoupili jsme do zápasů proti ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem (5:2), ZŠ TGM Lomnice (9:10) - tady nám nebyl uznán gól padající se závěrečným hvizdem a SK Studenec (4:3). Následně jsme postoupili do semifinále proti Bílým Trhačům (5:7), budoucím vítězům. Až do poločasu byl výsledek vyrovnaný (3:3)!
V boji o třetí místo pak zvítězila Tyršovka (4:5) gólem, který padl v poslední vteřině - při závěrečném hvizdu. To byla obrovská rána pro naše naděje a očekávání! Prověřila naše borce nejen po sportovní, ale i psychické stránce. Ve sportu je důležité umět přijmout porážku, a na tom musí někteří členové našeho družstva ještě zapracovat.
Náš tým měl oporu ve skvělém brankáři (Jan Kašpar), který byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. :-)
Všem sportovcům děkujeme za kvalitní sportovní výkon.