Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Krajské finále BLUE CUP pro 1.stupeň ZŠ ve florbale (Plačková)

9.12.2014 se žáci naší školy zúčastnili krajského finále ve florbalu. Tým složený převážně ze žáků 5. A (Jan Kašpar, Kája Sýkorová, Martin Svrček, Tomáš Stibor, Dominik Vácha, Daniel Krejsa, Radek Stejskal) a 4. B(Martin Šašek, Martin Vaňátko, Adam Kobera) předvedl skvělý výkon. Chyběla však trocha štěstí, a tak na nás zůstala pověstná "bramborová medaile".
Nastoupili jsme do zápasů proti ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem (5:2), ZŠ TGM Lomnice (9:10) - tady nám nebyl uznán gól padající se závěrečným hvizdem a SK Studenec (4:3). Následně jsme postoupili do semifinále proti Bílým Trhačům (5:7), budoucím vítězům. Až do poločasu byl výsledek vyrovnaný (3:3)!
V boji o třetí místo pak zvítězila Tyršovka (4:5) gólem, který padl v poslední vteřině - při závěrečném hvizdu. To byla obrovská rána pro naše naděje a očekávání! Prověřila naše borce nejen po sportovní, ale i psychické stránce. Ve sportu je důležité umět přijmout porážku, a na tom musí někteří členové našeho družstva ještě zapracovat.
Náš tým měl oporu ve skvělém brankáři (Jan Kašpar), který byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. :-)
Všem sportovcům děkujeme za kvalitní sportovní výkon.